DAVIS CUP // VIDEO Momente DUREROASE la conferința Serbiei: Djokovic și colegii săi au plâns fără oprire, odată cu retragerea din tenis a lui Janko Tipsarevic

DAVIS CUP VIDEO Momente DUREROASE la conferin a Serbiei Djokovic i colegii s i au pl ns f r oprire odat cu retragerea din tenis a lui Janko Tipsarevic

DAVIS CUP // Imagini de-a dreptul emoționante au avut loc la finalul întâlnirii din sferturile Cupei Davis dintre Serbia și Rusia, în care sârbii au pierdut la limită în meciul decisiv de dublu.  Deși au beneficiat de 3 mingi de meci în tie-break-ul ultimului set, Novak Djokovic și Viktor Troicki au ratat în mod dramatic victoria în fața lui Kharen Khachanov și Andrey Rublev, scor 4-6, 6-4, 6-7 (8). ...

Adaugat la: 22.11.2019, 21:26:30